AUTO-EL
NASZE OSIĄGNIĘCIA

Menu
Nowy Kurs

Nowy Kurs  6.06.2014 godz.16.30.

POZNAJ NOWY STANDARD KURSU PRAWA JAZDY.Nasz Ośrodek posiada najwyższą zdawalnośćć potwierdzoną dyplomem uznania przez WORD w Elblągu.

Kontakt

Ośrodek Szkolenia  Kierowców Kat.B  Auto- EL  82-200 Malbork

Al.Rodła 4 Centrum Biurowo-Usługowe  KRAKUS  lok.nr 12 w godz. od 9-15

 

tel.  kom. 608-526-850 .

O Nas

Witam wszystkich poszukujących dobrej szkoły jazdy w Malborku. Chciałbym zaprezentować szkołę Auto-El.

Auto-El to System Profesjonalnego Szkolenia i nowy standard kursu prawa jazdy. Jest to zaawansowane i bardzo skuteczne rozwiązanie edukacyjne polecane w  tvnTURBO  przez prezentera Kubę Bielaka  prowadzącego znany program  Jazda Polska . Podręczniki i przyjazne kursy internetowe to gwarancja klarownego, spójnego i atrakcyjnego szkolenia aby zdobyć swoje upragnione prawo jazdy.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że zajęcia teoretyczne z lat 90 zeszłego wieku dzisiaj niewzbudzają niczyjego zainteresowania. Głównym argumentem wprowadzenia Systemu Profesjonalnego Szkolenia do naszej szkoły jazdy jest podniesienie atrakcyjności szkoły poprzez wzrost zadowolenia kursantów z części teoretycznej kursów. Dzięki jednakowemu układowi wykładów i podręcznika powtarzanie materiałów może odbywać się na bieżąco i zabiera kursantom o wiele mniej czasu. Po prostu teraz łatwiej jest zachęcić do wykładów nawet tych, którzy nie lubią teorii. Materiał szkoleniowy jest ujenolicony, ułożony tematycznie i chronologicznie co pozwala na szybsze i skuteczniejsze opanowanie materiału. Dzięki zabiegą graficznym, atrakcyjnym animacją i przemyslanym układom pytań nauka jest bardziej przyjemna. Dla kursantów, którzy mają po raz pierwszy doczynienia z przepisami ruchu drogowego system jest bardzo przejrzysty i przyjazdny. Pozwala szybko przyswajać wiedzę. Dużym plusem jest przejrzyzsty układ lekcji, który jest zgodny w podręczniku i na wykładzie. Kursanci oglądają prezentację na dużym kolorowym ekranie. SPS jest skonstruowany tak aby przekazywać praktyczną wiedzę o ruchu drogowych istotnie kształtując mentalność przyszłych kierowców i odpowiedzialnie przygotować ich do zajęcia miejsca za kierownicą.

SPS posiada rekomendacje tvnTurbo.

Ale czy to się opłaca?

Po wprowadzeniu SPS-u, do absolutnego minimum spadły negatywne wyniki naszych kursantów  na egzaminach państwowych-jak dostrzegają to nasi instruktorzy podczas nauki praktycznej.

Nauka w Auto-EL to oszczędność czasu i pieniędzy oraz fachowa wiedza na czasie.

Cennik

Szkolimy już aby zdawać wg nowych zasad egzaminowania no i sami załatwiamy "profil kursanta" w urzędzie.Oferta dla osób które będą przystępować do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kat.B.Istnieje możliwość wzięcia udziału tylko w szkoleniu teoretycznym przygotowujący do zdania na nowych zasadach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Promocja

UWAGA PROMOCJA    1500     PLN .

Zapisy na kurs codziennie w biurze lub o dowolnej porze pod nr tel.608-526-850.

 

 

 

 

tel. 608-526-850

Sonda
W którym m-cu planujesz zrobić prawo jazdy ?
styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień